ZADZWOŃ DO NAS: + 48 22 699 99 09

TELEFONIA INTERNETOWA VOIP, TELEFONIA STACJONARNA VOIP, TELEFONIA VOIP, TELEFONY VOIP

0 gr/min: bezpłatne połączenia przychodzące,5 gr/min: tylko tyle wynosi koszt połączeń na telefony stacjonarne,15 gr/min: to koszt połączeń na telefony komórkowe,5 pln/msc: to koszt każdego udostępnionego numeru.

NOWOŚĆ - PREZENTACJA NUMERACJĄ KOMÓRKOWĄ

Innowacyjna telefonia internetowa voip

Telefonia internetowa jest popularna dopiero od kilku lat w Polsce, dlatego ważne jest, aby wybrać firmę świadczącą jak najlepsze usługi. Wśród wielu usług informatyczno-telekomunikacyjnych oferujemy również telefonię internetową. To technologia umożliwiająca użytkownikom komunikowanie się głosowo za pomocą łącza internetowego lub innej sieci, która korzysta z protokołu IP. Telefonia internetowa voip jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących mieć wygodną możliwość rozmowy z bliskimi czy wykonywania połączeń biznesowych. Dzięki voip mają Państwo możliwość dostępu do szerokich usług za pomocą naszych systemów centralnych. To świetne rozwiązanie biznesowe dla przedsiębiorstw chcących wprowadzić innowacyjny system kontaktu z klientem. W ramach takiej usługi mają Państwo dostęp do pełnego bilingu połączeń. Co więcej, w każdym momencie można dodawać i modyfikować kontakty, które zawsze pozostają aktywne. 

Telefonia stacjonarna voip

Najwyższymi wartościami jest dla nas jakość usług oraz spełnienie oczekiwań klientów. Spełniamy takie założenia, oferując szeroki zakres usług w ramach voip. Dlatego w ramach tego produktu systemowego, zapewniamy telefonię VOIP dla firm opartą na telefonach stacjonarnych lub komórkowych w zależności od potrzeb naszego klienta. Telefonia stacjonarna voip, jak i ta internetowa pozwala zredukować koszty związane z połączeniami i obsługą techniczną telekomunikacyjnego systemu. Stawiając na nasze usługi, mogą być Państwo pewni jakości połączeń i niezawodności, ponieważ wiemy, jak powinien działać dostawca rozwiązań systemowych i telekomunikacyjnych.

Operator voip dopasowany do Twoich potrzeb

Nie da się ukryć, że dzisiejszych czasach udany biznes, a także wizerunek jest wynikiem dobrych kontaktów z klientem. Rozwiązaniem pozwalającym utrzymać bieżący kontakt jest technologia voip. Dzięki takiemu systemowi połączeń każdy przedsiębiorca może stworzyć w parę chwil dobrze prosperujący dział callcenter lub dział marketingu, mający ciągły kontakt z klientami. Operator voip pozwala również na wysłanie sms-ów, uruchomienie linków url czy przekierowywanie połączenia, gdy pracownik nie może odebrać połączenia. Obecnie na telefonię internetową zdecydowało się wiele firm, a także klientów prywatnych z uwagi na lepszą jakość przesyłania połączenia, mniejsze koszty połączeniowe, tańsze rozmowy międzynarodowe oraz możliwość przypisania numeru do miejsca, a nie do osoby.

Telefonia stacjonarna voip i nie tylko

Telefonia internetowa voip to tylko jedno rozwiązanie, jakie Państwu oferujemy. W firmie Debesis dostarczamy kompleksowe rozwiązania systemowe, mające na celu wesprzeć firmy w kontakcie z klientami tj. system ticketowy czy system contact center.

TELEFONIA VOIP TO OSZCZĘDNOŚĆ

Dzięki integracji z największymi dostawcami ruchu telekomunikacyjnego i dużemu wolumenowi jaki generujemy jesteśmy w stanie zaproponować niskie stawki połączeń do krajowych sieci stacjonarnych (od 4 gr/min) i sieci komórkowych (od 15 gr/min).

DEBESIS VOIP - KOMFORT I WYGODA

Aby korzystać z usług telefonii internetowej Debesis wystarczy dostęp do internetu oraz telefon IP lub aplikacja typu softphon, dodatkowo za każdym razem jak będziesz chciał zmienić siedzibę firmy obecną numerację możesz "zabrać" ze sobą.

PRZENIEŚ NUMER - TO PROSTE

Przenieś swój numer telefonu do Debesis, dzięki temu otrzymasz elastyczne rozwiązanie telekomunikacyjne - telefonię internetową VoIP, a także zaoszczędzisz realne pieniądze dzięki atrakcyjnym stawkom na połączenia stacjonarne i komórkowe. Dla Twojej wygody to My zajmiemy się procesem przeniesienia numeru od Twojego obecnego operatora.

TELEKONFERENCJE FIRMOWE

Telekonferencje Debesis to rozwiązanie umożliwiające prowadzenie telekonferencji dla dowolnej liczby użytkowników. System VoIP jest udostępniany bez umów czy innych zobowiązań, a także bez konieczności instalacji aplikacji czy zakupu urządzeń.

FAX TO MAIL

W pakiecie telefonii znajduje się wirtualny fax Debesis. Rozwiązanie to umożliwia realizację wysyłek dokumentów z każdego urządzenia z dostępem do internetu, przez 24 h/dobę i 7 dni w tygodniu. System ma wbudowany dodatkowy moduł raportowy pozwalający na analizę kosztów i skuteczności wysyłek.

VOICE MAILING

System VoIP daje także możliwość automatycznej komunikacji głosowej, którego działanie polega na masowym i automatycznym kontakcie telefonicznym z określoną grupą klientów, kontakt telefoniczny odbywa się zarówno w wykorzystaniem telefonów komórkowych jak i stacjonarnych. W przypadku telefonów komórkowych komunikat głosowy może być wspierany przez wiadomości tekstowe (SMS).

TELEFONIA VOIP DLA FIRM
OBNIŻ KOSZTY POŁĄCZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

centrala telefoniczna
IVR konfiguracja

Darmowe rozmowy – wszystkie rozmowy telefoniczne jakie są realizowane w ramach telefonii VoIP Debesis są całkowicie darmowe. Jeśli posiadasz w firmie kilka oddziałów i jesteś naszym klientem, to wszyscy Twoi pracownicy mogą rozmawiać między sobą całkowicie bezpłatnie, korzystając z telefonów internetowych.

Tanie połączenia – oferujemy realizację połączeń telekomunikacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach, stawki za połączenia krajowe na numery stacjonarne w tej technologii wynoszą zaledwie 5 groszy netto za minutę rozmowy, a na telefony komórkowe jedynie 15 groszy netto. Rozliczanie kosztów połączeń w telefonii VoIP jest realizowane co do sekundy, to oznacza, że za połączenie stacjonarne trwające 30 sekund zapłacimy 30/60 x 5 groszy (netto), czyli jedynie 2,5 gr.

Nagrywanie rozmów – w ramach telefonii internetowej VoIP dla firm umożliwiamy nagrywanie rozmów telefonicznych, zarówno przychodzących, wychodzących jak i wewnętrznych. Nagrane rozmowy są dostępne z poziomu wyszukiwarki w systemie telefonii VoIP jako pliki dźwiękowe. Nagrywane rozmowy są wykorzystywane do monitorowania jakości prowadzonych rozmów jako potwierdzenie zawartych umów na odległość, a także w procesach reklamacyjnych.

Kup numer – Debesis VoIP oferuje Polską oraz zagraniczną numerację telefoniczną. W ramach numeracji krajowej udostępniamy każdy z 49 numerów strefowych, a w ramach numeracji międzynarodowej numery z ponad 40 krajów. W przypadku Polski nie ma dla nas znaczenia w jakiej numeracji strefowej (dawny podział administracyjny) jest zarejestrowana Twoja firma, możesz dysponować numerem z każdego regionu Polski. Podobnie jest w przypadku numeracji zagranicznej, z wyjątkiem niektórych krajów np. Niemiec czy Węgier, gdzie trzeba podać adres firmy w danym kraju. Telefonia internetowa VoIP pozwala przydzielić większy zakres numeracyjny np. 100 numerów DDI z wskazanej polskiej strefy numeracyjnej.

Przenieś numer – możesz także przenieść numer lub numery od swojego obecnego operatora do Debesis, procedura przenoszenia numerów jest nieskomplikowana i przeprowadzana przez pracowników Debesis. Wystarczy, że wypełnisz dokumenty dotyczące przenoszonej do Debesis numeracji w tym upoważnienie do reprezentacji Twojej firmy przed Twoim obecnym Operatorem Telekomunikacyjnym.

Przekierowania – telefonia internetowa VoIP dla firm dostarcza funkcjonalność przekierowania połączeń umożliwia automatyczny transfer połączenia przychodzącego na wskazany numer wewnętrzny, pocztę głosową lub numer zewnętrzny (stacjonarny lub komórkowy). Przekierowanie połączenia może być realizowane według ustalonego schematu, może ono dotyczyć dowolnego numeru z numeracji Debesis.

Zapowiedzi głosowe - umożliwiają zapowiedzi w tonowy wybór poszczególnych opcji na poziomie drzewa w systemie IVR w celu połączenia z wybranym rozmówcą czy działem w firmie. Pozwala on podzielić w usystematyzowany sposób połączenia przychodzące do określonych pracowników w firmie.

Identyfikowanie rozmówcy – w ramach opcji i funkcjonalności systemy IVR pozwalają identyfikować osobę dzwoniącą po jej numerze telefonu lub ustalonym identyfikatorze (PIN, NIP), który zostanie podany poprzez tonową klawiaturę telefonu. Funkcja ta może być powiązana z innymi, wewnętrznymi systemami klienta (CRM), które umożliwiają przedstawienie zgromadzonych w systemie informacji na temat klienta.

Kolejkowanie rozmów – to funkcja spełniająca dwie podstawowe funkcje, z jednej strony służy do informowania przez systemy IVR osoby dzwoniącej o kolejności oczekiwania na połączenie z pracownikiem lub odgrywająca muzykę w oczekiwaniu na połączenie. Druga funkcja kolejkowania rozmów służy do ustalenia zasad dystrybucji połączeń do poszczególnych pracowników. Możemy ustalić różne sposoby kierowania rozmów (strategie połączeń) na przykład połączenie jest kierowane do osoby, która odebrała najmniej połączeń lub do losowego pracownika.

Bilingi on-line – raporty i bilingi on-line w telefonii VoIP dla firm pozwalają na bieżącą i szczegółową kontrolę połączeń przychodzących i wychodzących, dzięki czemu możemy analizować koszty oraz rodzaj połączeń, weryfikować połączenia nieodebrane, w tym czas oczekiwania na odebranie połączenia. Billing on-line pozwala także na planowanie liczby osób potrzebnych do odebrania założonej liczby połączeń w zależności od ich natężenia w ciągu poszczególnych dni oraz dzięki systemowi IVR identyfikację rozmówcy.

Wirtualny fax – system w ramach oferowanych usług zawiera także dostęp do wirtualnego faxu, czyli obsługi korespondencji faksowej przez Internet. Pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości faksowej bez konieczności inwestycji w tradycyjny sprzęt biurowy (urządzenia faksowe) czy analogowe linie telefoniczne. Obsługa korespondencji faksowej rejestrowana jest w formie plików w formacie PDF lub TIFF. Umożliwia także przygotowanie korespondencji seryjnej, masowej wysyłki faksów. Koszt wysłania faksu zależy od długości połączenia (liczby wysłanych stron) oraz od stawki za połączenie, w przypadku telefonii internetowej Debesis będzie to koszt 4 groszy (netto) za minutę połączenia.

Poczta głosowa – usługa w telefonii VoIP dla firm, dzięki której osoby dzwoniące mają możliwość pozostawienia wiadomości w postaci nagrania, które może zostać wysłane (jako załącznik) na wskazany adres mailowy. Telefon internetowy VoIP z funkcją poczty głosowej jest szczególnie przydatny w przypadku kiedy żaden z pracowników nie może odebrać połączenia lub osoba dzwoni do firmy poza godzinami jej pracy.

Telekonferencje – usługa telekonferencji w systemach dla firm pozwala na zdalną i jednoczesną telefoniczną rozmowę wielu osób, przebywających w różnych miejscach. Użytkownicy telekonferencji mogą być identyfikowani po numerze telefonu lub indywidualnym kodzie PIN. W telekonferencji może brać udział wielu użytkowników a ich rozmowy mogą być rejestrowane (nagrywane).

Jakość usług – mając na celu zapewnienie wysokiej jakości oferowanych usług, gwarantujemy następujące SLA na Nasze usługi. Ruch telekomunikacyjny obsługiwany jest przez system VoIP na poziomie 99,98%.

SMS/Voice Mailing – jest to skuteczne uzupełnienie kontaktu telefonicznego, pozwala na wysłanie wiadomości tekstowej lub głosowej jako podsumowanie rozmowy telefonicznej czy przypomnienie w przypadku istotnych informacji, np. o zbliżającym się terminie płatności. Zarówno SMS jak i Voice Mailing są konfigurowalne przez system VoIP dla firm.

Help Desk – telefonia obejmuje bezpłatny dostęp do Działu Wsparcia Technicznego (Help Desk). Kontakt lub zgłoszenia są realizowane telefonicznie pod numerem 22 699 99 00 lub mailowo pod adresem helpdesk@debesis.pl.pl.

To narzędzie do efektywnej obsługi kampanii w call center w ruchu przychodzącym, wychodzącym oraz e-mail.

Pozwalają na szybkie uruchomienie infolinii wraz z systemem zapowiedzi IVR.

Telefonia internetowa dla firm VoIP w atrakcyjnych stawkach na telefony stacjonarne i komórkowe, ruch krajowy i zagraniczny.

Biznesowe i konsumenckie bazy danych. Ponad 20 000 000 rekordów z bazy b2c i 2 000 000 rekordów z bazy b2b. Wysoka jakość i gwarancja aktualności.

Systemy rejestracji i zarządzania zgłoszeniami z różnych kanałów komunikacji: telefon, email, formularz kontaktowy, czat czy SMS.

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami na temat wydarzeń, nowych funkcjonalności czy ostatnich wdrożeń rozwiązań Debesis.

Zapoznaj się z aktualnymi cenami Naszych produktów i usług.

Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub wejdź na czat z Naszymi doradcami.

Debesis Sp. z o.o.

ul. Młynarska 39/4B

05-500 Piaseczno


+48 22 699 99 09

biuro@debesis.pl

Wsparcie techniczne

+48 22 699 99 00

helpdesk@debesis.pl


@ Copyright 2022 Debesis Sp. z o.o.