Voice Mailing (SMS Voice) - automatyczny komunikat głosowy na telefon klienta

Szybki sposób na dotarcie do dużej liczby odbiorców. Komunikat SMS Voice można wysłać na telefon komórkowy i stacjonarny.

ZADZWOŃ DO NAS: + 48 22 699 99 09

Proste płatności

Płacisz jedynie za wygenerowany ruch telekomunikacyjny i za każdy wysłany komunikat głosowy. Żadnych stałych opłat.

Voice Mailing
voice mailing create
voice mailing message

Przygotuj wiadomości głosowe

Opracuj scenariusz kampanii i zaimportuj bazę danych

Wyślij wiadomości SMS Voice do wybranej grupy odbiorców

Voice Mailing jest jednym z najszybszych sposobów komunikacji z klientami, w którym wykorzystywane są połączenia telefoniczne. Odbiorca komunikatu otrzymuje na swój telefon (komórkowy lub stacjonarny) komunikat głosowy z, np. ofertą zakupu produktu, pytaniem ankietowym lub informacją windykacyjną. W przypadku gdy klient jest zainteresowany połączeniem z konsultantem ma możliwość przełączenia rozmowy do pracownika firmy.

Funkcje SMS Voice

PERSONALIZACJA KOMUNIKACJI

VOICE MAILING DEBESIS pozwala na przesyłanie masowych komunikatów głosowych w spersonalizowany sposób, jeśli chcesz zwrócić się do odbiorców po imieniu, odczytać dokładną kwotę zadłużenia klienta lub podać liczbę punktów zgromadzonych w programie lojalnościowym skorzystaj z Naszych bibliotek.

ZBUDUJ SCENARIUSZ KOMUNIKACJI GŁOSOWEJ

Jeśli zamierzasz prowadzić rozbudowane kampanie VOICE MAILING stwórz scenariusz, który pozwoli na prowadzenie badań marketingowych. Do każdego pytania można przypisać odpowiedzi, które będą wybierane z klawiatury telefonu, np. 1-5 lub nagrywane przez respondenta jako komunikaty głosowe.

GROMADŹ LEADY

Każdy zakończony kontakt, może przynieść Tobie określone informacje, które możesz wykorzystać w kolejnych akcjach marketingowych, zapytaj klientów z bazy danych czy są zainteresowani Twoimi produktami czy usługami, buduj w ten sposób potencjalną bazę nowych klientów.

NUMERACJA

DEBESIS jest operatorem telekomunikacyjnym oferującym swoim klientom numerację krajową i zagraniczną, stacjonarną lub komórkową, sam więc możesz zdecydować jakim numerem chcesz się prezentować (stacjonarnym, komórkowym lub zastrzeżonym). Masz także możliwość sprawdzić skuteczność działań marketingowych poprzez wykorzystanie różnych numerów telefonicznych do różnych kampanii.

RAPORTY

VOICE MAILING DEBESIS dostarcza szczegółowe raporty na temat przeprowadzonych kampanii, znajdziesz wśród nich informacje na temat % odsłuchanych komunikatów, liczby prób kontaktu z numerem z bazy danych, % odsłuchania treści komunikatów czy udzielonych odpowiedzi na poszczególne pytania.

BAZY DANYCH

Jeśli masz pomysł na prowadzenie kampanii VOICE MAILING a nie dysponujesz odpowiednimi bazami danych skorzystaj z oferty DEBESIS jako brokera baz danych. Zapewniamy dostęp do zasobów bazodanowych firm i osób prywatnych oraz gwarantujemy ich wysoką jakość i legalność pochodzenia.

Przed ostatnimi wyborami Samorządowymi na zlecenie jednego z klientów wykonana została akcja informacyjna skierowana do osób indywidualnych mieszkających w ściśle określonym obszarze geograficznym.

Komunikat został wysłany do grupy 6 600 osób

Założenia kampanii

1

  • komunikat został odsłuchany przez 4 813 osób co daje 73% skuteczność tego typu kampanii, 
  • w pierwszej próbie wiadomość została odsłuchana przez 41% osób, 
  • czas trwania odsłuchu to 34 sekundy tj. 68% całego komunikatu, 
  • czas realizacji zajął 8 godzin w ciągu jednego dnia. 

Wyniki

2

Case study

Chcesz skorzystać z usługi VOICE MAILING?

Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas 22 699 99 09

Debesis Sp. z o.o.

ul. Młynarska 39/4B

05-500 Piaseczno


+ 48 22 699 99 09

biuro@debesis.pl

© 2020 DEBESIS. Wszelkie prawa zastrzeżone.