Debesis - rozwiązania wspierające obsługę klienta

Case study
poznaj efekty
naszych wdrożeń

7 dni darmowych testów 
naszych systemów

Karta płatnicza nie jest wymagana

Nie wymagamy podania danych karty płatniczej do przeprowadzenia testu

Test jest bezpłatny

Nie pobieramy w tym okresie opłat, jeśli klient nie zdecyduje się na korzystanie z systemu, test kończy się

Pomoc w konfiguracji systemu

Pomagamy w przygotowaniu systemu tak aby odpowiadał specyfice działalności

Training Schedule

A timeline that outlines the duration of the training program, including start and end dates, session timings, and breaks.

Medicalgoritmics Polska

 • System obsługi telefonicznej
 • Komunikacja SMS
 • Integracja kurierska
 • Magazyn urządzeń
 • Integracje z zewnętrznymi systemami

Medicalgorithmics Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2012 roku w zakresie holterowskiej diagnostyki serca.

Usługa diagnostyki serca mobileHolter została stworzona na wzór systemów wypracowanych przez partnerów Medicalgorithmics S.A. w Stanach Zjednoczonych, Indiach, Japonii, Wielkiej Brytanii i Australii oraz rozwinięta pod potrzeby pacjentów chcących dbać o swoje serce w porozumieniu ze specjalistami w zakresie kardiologii.

Współpraca z Debesis rozpoczęła się w marcu 2016 roku. Została wtedy uruchomiona centrala telefoniczna Debesis PBX za pomocą której obsługiwane były połączenia z pacjentami wraz z modułem wysyłki SMS. Centrala zawierała komunikaty głosowe informujące pacjentów o godzinach pracy Centrum Monitorowania.

Debesis zapewniło stabilne środowisko pracy Centrum Monitorowania. Wyższa efektywność wpłynęła na realizację celów firmy bez konieczności zwiększania zatrudnienia. Sprawny przepływ danych pomiędzy rozwiązaniem Debesis a systemami zewnętrznymi skrócił czas obsługi pacjenta – zlecenia badań, które kiedyś tworzone były ręczne, dzisiaj wykonują się automatycznie podczas programowania urządzenia. Wypełnienie formularza skutkuje utworzeniem rezerwacji, która automatycznie wyświetla się w dziale logistyki, odpowiedzialnym za przygotowywanie przesyłek. Wielokanałowość systemu oraz zintegrowanie kilku systemów pozwoliło przenieść większość nieefektywnych a zarazem koniecznych czynności z pracownika na system.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie

 • System telefonicznej obsługi klienta
 • IVR i nagrywanie połączeń
 • Raportowanie

Bank skutecznie łączy tradycyjne idee spółdzielczości z wymaganiami dzisiejszych czasów w tym celu poszukuje nowych rozwiązań dla polepszenia obsługi klienta. W ramach poprawienia procesów obsługi klienta Bank zwrócił się do nas z zapytaniem o uruchomienie infolinii służącej obsługi klientów banku. Po realizacji tego zlecenia Bank postanowił powierzyć Debesis przygotowanie rozwiązania do zintegrowanej obsługi infolinii Centrali oraz wszystkich Oddziałów Banku wraz z ruchem telekomunikacyjnym na łączach internetowych.


Centrala i 10 podległych placówek (oddziały i filie) znajdują się w różnych lokalizacjach, do tego każda placówka miała oddzielny numer telefonu. Dzwoniąc do Banku nie było zapowiedzi głosowych, za pomocą których klient kierowany byłby do odpowiedniego działu. Statystyki jasno pokazywały, że 60% dzwoniących rozłączało się, nie słysząc powitania a zapowiedzi na infolinii nie tylko usprawniają pracę poszczególnych działów, ale również stanowi wizytówkę firmy.

"Debesis profesjonalnie podchodzi do klienta oferując wysokie standardy swoich rozwiązań, firmę cechuje duża elastyczność i szybka reakcja na zgłaszane kwestie.Usługi wykonywane są terminowo z wykorzystaniem najnowszych standardów w branży informatycznej." - Piotr Żmurko, Wiceprezes Zarządu Bank Spółdzielczy w Lubaczowie

Roneberg

 • System obsługi zgłoszeń
 • Obsługa połączeń telefonicznych
 • Automatyzacja obsługi
 • Raportowanie

Firma Roneberg prowadzi sprzedaż internetową na dwóch platformach, poprzez stronę www oraz za pośrednictwem platform sprzedażowych. Dzięki bogatej ofercie Roneberg jest marką oferującą duży wybór produktów w różnych kategoriach tj. beauty, elektronika czy odzież, ponad 2 000 produktów.

Rozbudowana struktura sprzedażowa spowodowała, że pracownicy Działu Obsługi Klienta nie byli w stanie odpowiadać na wszystkie wiadomości od klientów jakie były kierowane do firmy drogą mailową i telefoniczną, w czasie oczekiwanym przez kierownictwo firmy. Wraz z dynamicznym rozwojem, narastały problemy dotyczące obsługi klienta, które powodowały obniżenie poziomu satysfakcji.

Aby poradzić sobie z nowo przychodzącymi mailami firma Roneberg zgłosiła się po pomoc do Debesis. Głównym celem jaki postawił Nam klient było uporządkowanie i automatyzacja obsługi zgłoszeń przychodzących ze strony internetowej Roneberg, ze sprzedaży na platformach sprzedażowych oraz wprowadzenie nowoczesnych narzędzi obsługi połączeń telefonicznych. Po zakończonych testach, podczas których dokonywaliśmy wspólnej optymalizacji systemu ticketowego, został osiągnięty cel, który postawiono Nam na początku współpracy, czyli, uporządkowanie i automatyzacja obsługi zgłoszeń mailowych i telefonicznych.

Po wdrożeniu systemu ticketowego odbieralność połączeń wzrosła aż o 38%, natomiast pracownicy obsługują 78% mniej maili dzięki automatycznym regułom zamykania wiadomości będących formą powiadomień.

Freshmed

 • System obsługi połączeń z IVR
 • Nagrywanie połączeń
 • Automatyzacja obsługi zgłoszń

FRESHMED to nowoczesny gabinet stomatologii, ortodoncji i medycyny estetycznej stworzony przez dwie siostry, dla których praca jest pasją. Cały zespół Centrum Stomatologii z zaangażowaniem pracuje nad uśmiechem każdego pacjenta stosując innowacyjne technologie leczenia. Nowoczesny biznes wymaga nieustannej uwagi, monitorowania zachowań konsumenckich oraz analizy konkurencji. Do tego celu wykorzystuje się szereg specjalistycznych narzędzi m. in. związanych z obsługą pacjenta już na etapie pierwszego kontaktu.

W Centrum Stomatologii nie monitorowano ilości połączeń na infolinii, brakowało nagrań z rozmów, szczegółowych statystyk związanych z szeroko oferowanym zakresem usług takich jak profilaktyka stomatologiczna, estetyka, ortodoncja, protetyka, stomatologia dziecięca i wiele innych. Z rekomendacji Pani manager Anety Juszczyk, która wdrażała system Debesis w innych placówkach stomatologicznych, Zarządzający Centrum Stomatologii FRESMED zdecydowali się skorzystać z zaproponowanego rozwiązania do obsługi pacjenta.

"Dziś jakość obsługi pacjenta, obok profesjonalnych usług, ceny i terminowości, decyduje o konkurencyjności firmy. Wdrożenie systemu do obsługi infolinii firmy Debesis pozwoliło nam tą jakość podnieść.” - Aneta Juszczyk – Manager Freshmed